Retkejuhid

Karoliina Lass

Karoliina Lass

Muraste looduskooli koordinaator ja retkejuht aastast 2008, Jõe- ja Järvehuntide Akadeemia asutaja, koordinaator ja õppeprogrammide juhendaja alates 2017. a. TÜ taimeökoloogia magister, lõpetanud Räpina Aianduskooli maastikuehituse ja Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala. Lahemaa Keskkonnahariduse Seltsi asutaja, koordinaator ja retkejuht.

Hillar Uudevald

Hillar Uudevald

Matemaatika ja füüsika õpetaja, teadusmagister. Õpetaja ja õppejõud erinevates koolides viimased 30 aastat, 15 aastat töötanud AHHAA keskuses. Tartu Tähetornis, lodjal ja mujal teinud planetaariumietendusi, taevavaatlusi ja pidanud loenguid. Pikaaegne Tähetorni Aatronoomiaringi ja Eesti Astronoomiaseltsi liige.

Piia Jaksi

EMÜ rakendus-bioloogia ja keskkonnateaduse doktorant/noorem-teadur. Lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala ning viinud läbi Tartu Loodusmajas õppeprogramme. 

Liisi Kulasalu

Õpib Luua Metsanduskoolis matkajuhi erialal. Varasemalt juhendanud looduse- ja loomateemalisi huviringe ning õpetab Eesti Maaülikoolis veterinaaria-tudengeid. 

Taavi Jaadla

Taavi Jaadla

Lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala. Lodja kapten ja retkejuht aastast 2014.

Linda Saare

Lodjaseltsi laevakapten ja õppeprogrammide ning ja laagrite juhendaja alates 2015. a. TÜ looduskaitsebioloogia magister ja maastikuökoloogia doktorant. Lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala ja töötanud loodusainete õpetajana ja keskkonnainfo spetsialistina Tartu Keskkonnahariduse Keskuses.

Heli Einberg

Heli Einberg

Lodjaseltsi õppeprogrammide juhendaja ja lodja kapten alates 2015. a. TÜ ökoloogia ja elustiku kaitse magister, zooloogia ja hüdrobioloogia doktor, lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala, töötanud Tartu Loodusmajas keskkonnainfo spetsialistina ning olnud säästlikule tarbimisele ja taaskasutusele suunatud projekti juht – töötoad lastele.

Priit Jagomägi

Priit Jagomägi

Lodjaseltsi õppeprogrammide juhendaja alates 2011. a. Pedagoogika magistrantuur, loodusteaduslik kõrgharidus, lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala. Lodjakoja eestvedaja.

Liisa-Lota Kaivo

Liisa-Lota Kaivo

Lodjaseltsi õppeprogrammide juhendaja alates 2011. a. Pedagoogika magistrantuur, loodusteaduslik kõrgharidus, lõpetanud Eesti Merekooli siseveelaeva laevajuhi eriala. Lodjakoja eestvedaja, Jõe- ja Järvehuntide Akadeemia asutaja.