Viikingilaeva õppeprogrammid

2018.-19. aastal on taas võimalus saada osa Jõe- ja Järvehuntide Akadeemia õuesõppeprogrammidest. Koostöös viikingilaevaga Turm toimuvad õuesõppeprogrammid Emajõel (kevadel enne 14. maid, juunis, sügishooajal va 10.-21. sept) ning Saadjärvel (10.-21. september).

Võimalik on valida kahe programmi vahel:
“Väikeste viikingite järveretk” ja
“Loodusetundmine läbi viikingite silmade”.

Programmid kestavad 1,5-2 tundi ning selle aja jooksul saadakse teoreetilisi teadmisi laevaga järvel sõites ja tehakse kaldal praktilisi ülesandeid. Viikingilaev Turmal on lisaks purjele ja aerudele olemas mootor, samuti nõuetekohane päästevarustus ning meeskond on kogenud lastegruppide sõidutamisel. Programmi hind 150-200 eurot (vastavalt kestusele).
KIKi projektiks kinnituskirja saamiseks palun võtke ühendust aadressil joehundid@gmail.com.

Kui teil ei ole soovi või võimalusi ise KIKi projekti kirjutamiseks, on võimalik tulla ka meie poolt läbiviidava projekti raames õppeprogrammidele Emajõel ja Kuremaa järvel 50% soodustusega. Selle kohta leiate lisainfot https://joehundid.wordpress.com/2018/01/17/loodusoppeprogrammid-kiki-50-soodustusega-2018-kevadel/.

Lisaks on viikingilaev Turm samade õppepeogrammidega kevadel ringreisil ka Põhja-Eestis ning sinna on samuti võimalik retki tellida:
Kuremaa järv (14.-18. mai)
Porkuni järv (21.-25. mai)
Maardu järv (28. mai – 01. juuni)

Loomulikult võite programmidele tulla ka omafinantseeringuga, selleks võtke meiega ühendust ja lepime aja kokku.